Author: a***w
Date:
Review: 第一次購買美容用品, 感覺很不錯喔!便宜好用, 效果佳!
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Price: HK$40.00
Original Price: HK$48.00
| Color | Red Bean |
| Finish | Radiant |
| Texture | Bouncy |
| 高度 | 3.5 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25082844775843008 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 491237 people said the quality is very good!
Author: a***w
Date:
Review: 第一次購買美容用品, 感覺很不錯喔!便宜好用, 效果佳!
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Author: m***7
Date:
Review: 是大亮片的閃喜歡閃亮亮的會很喜歡
顏色: Rose Rush
尺寸: 均碼
Author: A***y
Date:
Review: 很可愛的打亮 但沒有到很亮
顏色: Pie Crust
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 商品與照片無誤 👍👍👍
顏色: Red Bean
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.